Z powodu choroby w dniach 10-15. maja br. pan Tomasz Gronkowski będzie nieobecny.

Przypominamy, że wtorek po Wielkanocy jest ustawowo dniem wolnym od zajęć, natomiast w dniach 29 i 30.04. zajęcia będą odbywać się wg planu.

 
 
 

Po raz kolejny z wielką radością informujemy, że nasz uczeń Józef Lach z klasy organów mgr Urszuli Jasieckiej-Bury zdobył II miejsce w konkursie organowym CEA, który odbył się we Wrocławiu. Pani Profesor i Józefowi serdecznie gratulujemy i dziękujemy za piękne reprezentowanie naszej Szkoły.

Przypominamy, że zakończenie nauki w klasach dyplomowych (VI organowej i IV wokalnej) przypada 17 kwietnia br. Wystawienia ocen dyplomantom wraz z wpisaniem ich do arkusza ocen należy dokonać do dnia 10. kwietnia. Konferencja klasyfikacyjna klas dyplomowych odbędzie się 24.04. (środa) o godzinie 17.30. Zajęcia w ym dniu w godz. 17.20-19.00 zostają zawieszone. Obecność wszystkich P.T. Pedagogów obowiązkowa. 

Zapraszamy na popis klasy śpiewu, który odbędzie się 26 marca br. o godzinie 15.30 w sali 64. Wystąpią: Zuzanna Kłaptocz, Piotr Brożek, Radosław Szostak, przy fortepianie mgr Ewelina Bachul.

Z radością informujemy, że uczeń Józef Lach z klasy organów mgr Urszuli Jasieckiej-Bury zdobył drugą nagrodę (pierwszej nie przyznano) na IX Ogólnopolskim Konkursie Organowym w Olsztynie. Pani Profesor i Józefowi serdecznie gratulujemy!

Informujemy, że klasa III wokalna będzie miała historię muzyki we wtorki 16.30-18.00, a klasa IV wokalna harmonię w czwartki 15.40-17.15.

Informujemy, że zajęcia w budynku Kurii dla DSO i DSMK w dniu 6 marca (Środa Popielcowa) nie odbywają się.

UWAGA!

Zajęcia DSO i DSMK w dniu 26.02. i w dniach następnych odbędą się wg planu.

Informujemy, że ze względu na remont parter Kurii będzie czasowo wyłączony z użytkowania, czyli nie będzie możliwe korzystanie z sal 62, 64 i 67. Prosimy o korzystanie z innych dostępnych sal.

UWAGA!

W dniu 25.02. zostają odwołane WSZYSTKIE zajęcia dla DSO I DSMK.

Podkategorie